Zwrot zakupionych produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania-każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. 

Zwrot jest możliwy tylko w przypadku zakupu całych rolek i całych paczek, towary zamówione docinane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru wraz z formularzem zwrotu (dostępny poniżej) do sklepu na następujący adres:

 

Sklep Internetowy BR WYKŁADZINY

ul.Radzymińska 198 

03-674 Warszawa

Koszt zwrotu ponosi Klient.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w wypadkach szczegółowo określonych w art. 38 ust.1 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, m in. w osobą odniesieniu do umów:

a) o świadczenie usług,jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźna zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

b)w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

c)w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Zwracany towar musi być odpowiednio zabezpieczony na czas transportu.

 

FORMULARZ ZWROTU

 /public/assets/formularz%20zwrotu.pdf

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl