Regulamin

Regulamin sklepu z wykładzinami

 Niniejszy Regulamin przygotowany został w trosce o najwyższe standardy obsługi oraz bezpieczeństwo prawne Klientów sklepu internetowego działającego pod adresem  http://www.wykladzinyonline.pl  

Warunki zakupu

Czas realizacji zamówienia materiałów na stanie magazynowym wynosi od 5 do 10 dni roboczych

Czas realizacji zamówienia materiałów na zamówienie od producenta wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

CZAS OCZEKIWANIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTARCZENIA

 

Regulamin

Właścicielem sklepu jest BR Wykładziny Sp. z o.o. ul. Radzymińska 198, 03-674 Warszawa, NIP 5242797074, KRS 0000607175 Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego.

Adres korespondencyjny to :BR Wykładziny Sp z o.o. ul Radzymińska 198, 03-674 Warszawa

Kontakt: brwykladziny@gmail.com, tel 508206618

 

 

W sklepie internetowym www.wykladzinyonline.pl można dokonywać zakupów bezpośrednio przez Internet. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go do sklepu www.wykladzinyonline.pl lub wysłanie zamówienia e-mail na adres brwykladziny@gmail.com. Sklep www.wykladzinyonline.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od pierwszego dnia roboczego. Fakt prezentowania towarów w sklepie nie jest jednoznaczny z posiadaniem oferowanych towarów na stanie magazynowym.  Realizujemy zamówienie jedynie, jeżeli towar znajduje się na naszym magazynie lub u producenta/importera. Jeżeli chwilowo nie posiadamy zamówionego towaru, informujemy o czasie realizacji zlecenia lub przedstawiamy ofertę zastępczą. Sklep www.wykladzinyonline.pl  zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży, zmiany cen produktów i usług, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych. Sklep www.wykladzinyonline.pl  wystawia faktury VAT. Sklep www.wykladzinyonline.pl  uwzględnia reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl